Kosmetyki Arkana

Terapia-totalnie-odmładzająca-i-przebudowująca-fb-686x457

Polskie kosmetyki Arkana.

Polska marka profesjonalnych kosmetyków ARKANA, na rynku od paru lat. W pielęgnacji Arkana stawia uruchomienie naturalnych procesów samoczynnej odnowy i wspomaganie dzięki wysoko skoncentrowanym substancjom biomimetycznym.

Arkana – marka dla ludzi wymagających.

To ona zapoczątkowała peptyd Progeline™ – międzynarodowa nowość wśród składników aktywnych 2012. Oferuje dużą gamę produktów do twarzy i ciała, odpowiednio odpowiada na potrzeby skóry.

Arkana i kwasy.

Twoja skóra zaczyna odczuwać swędzenie na same słowa “kuracja kwasami”?

Spokojnie, zabieg z kwasem laktobionowym, będzie wyłącznie przyjemnością. Oprócz tego, szybko zauważysz efekty i zobaczysz, jak wiele zalet posiada. Jedną z najważniejszych jest to, że działa jak alfahydroksykwasy bez podrażnienia – stopień mocy jest porównywalny do kwasu glikolowego i tak jak inne hydroksykwasy kontroluje proces złuszczania oraz stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. W trakcie aplikacji nie poczujesz jednak normalnych dla eksfoliacji objawów: świądu, pieczenia czy zaczerwienienia. Dodatkowym plusem wyróżniającym ten zabieg są silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry.
Kwas laktobionowy dzięki swoim właściwościom jest również użytkowana w pielęgnacji skóry dojrzałej, starzejącej się. Posiada on mocne właściwości nawilżające, neutralizuje wolne rodniki i jony metali, spowalnia enzymy powodujące degradację włókien kolagenowych i elastycznych.

Kosmetyki marki Arkana można kupić w wybranych salonach kosmetycznych.

Kremy Arkana Kielce – salon dla osób z Kielc i okolic.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: