Zmarszczki

Jak pozbyć się kurzych łapek?

Zmarszczki niemile widziane.

Trzy sposoby na usunięcie zmarszczek.

R twarz

Po zabiegu                                                            Przed zabiegiem
Niejednokrotnie spotkałam się z pytaniami, który ze sposobów na pozbycie się zmarszczek jest najskuteczniejszy. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, lecz postaram się wam pokrótce przybliżyć to zagadnienie.
1. Toksyna botulinowa czyli popularny botoks. Jego działanie polega blokowaniu pracy mięśni, dzięki czemu zmarszczki nie pogłębiają się, już powstałe ulegają wygładzeniu, twarz nabiera młodzieńczego wyglądu. Efekt toksyny botulinowej utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, po tym czasie trzeba ponownie poddać się zabiegowi jeśli chcemy aby efekt był podtrzymany.
2. Kwas hialuronowy. w przeciwieństwie do botoksu kwas hialuronowy uważa się za naturalne wypełniacz, ponieważ występuje on naturalnie w organizmie ludzkim. Niestety z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie zanika, skóra staje się wiotka, mało nawilżona oraz pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dzięki iniekcją z kwasu hialuronowego możemy wypełnić bruzdy nosowo-wargowe, oraz inne zmarszczki a także powiększyć usta. Kwas hialuronowy utrzymuje się w skórze około 12 miesiący.
3. Zabiegi Essenté w Kielcach.

Jest to innowacyjna marka kosmetyków pielęgnacyjnych gabinetowy inspirowana najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. niejednokrotnie nagradzany na międzynarodowych kongresach w Polsce i na świecie za nowoczesne technologie oraz innowacyjność. Uwielbiana przez klientki, gwiazdy i ekspertów. Marka Essenté jest twórcą z spersonalizowany w terapii które oparte są na formułach korneo terapeutycznych, co oznacza że składniki aktywne są zamknięte w rewolucyjnie najmniejsze na rynku nośniki. Terapia polega na przebudowie skóry bez uszkodzenia jej warstwy zewnętrznej. Dzięki temu, że nośniki uwalniają swoje substancje już w skórze właściwej zabiegi odbywają się bez podrażnień oraz intensywnego złuszczania. Spektakularnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym jest zabieg A.G.E. PHILOSOPHY. Efekty wygładzenia zmarszczek widoczne są już po pierwszym zabiegu, a odpowiednia pielęgnacja domowa przyspiesza efekt końcowy oraz powoduje, że skóra nabiera młodzieńczego wyglądu i blasku z dnia na dzień.
Wybierzcie sami czego potrzebujecie dla siebie celem zredukowania lub całkowitego pozbycia się zmarszczek. Czy ma być to chwilowy efekt czy trwały. Czy zabieg ma być bolesny, czy też przyjemny. Musicie brać też pod uwagę to, żyje się raz zdecydujecie się na wypełniacze, to już zawsze będziecie musiały to robić. Stan skóry ulega za każdym razem nie znacznemu pogorszeniu, gdy mija działanie kwasu hialuronowego lub botoksu. Skóra jest też rozleniwiona i nie pracuje. A w przypadku zabiegu na bazie kosmetyków Essenté, skóra ulega przebudowie i dostaje zastrzyk energii do pracy. Wybór należy do każdej z Was.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: